Знаходь коди під кришкою
Реєструй коди на сайті
ОБирай подарунки

костюми супергероїв у подарунок

Світшоти та інструкції для збору легендарних 3D масок Залізної Людини та Капітана Америка!

Будь супергероєм і роби добрі справи разом з «Моршинською»!

Розміри костюмів

Зустрічайте Месників!

Халк
Справжнє ім’я: Роберт Брюс Беннер

Здібності: Халк володіє безмежною міццю і витривалістю, які безпосередньо залежать від його емоційного стану, коли Халк злиться — він сильнішає. Завдяки надлюдській мускулатурі, він може долати величезні відстані за один стрибок

Його тіло здатне витримати будь-яку атаку: Халку не страшні високі температури, ядерні вибухи і вогнепальна зброя. Його розум неможливо контролювати, а тканини організму відновлюються за лічені секунди. Це робить Халка одним з найсильніших істот на планеті.

Залізна Людина
Справжнє ім’я: Тоні Старк

Здібності: Ексцентричний геній Тоні Старк — супергерой в броні, відомий як Залізна Людина. У костюмі Залізної Людини Тоні Старк здатен піднімати до 90 тонн, а броня захищає його від ножових і вогнепальних поранень.

Тоні Старк чудово знає собі ціну: він одночасно спонсор Месників і один з найважливіших членів команди.

Він здається самозакоханим і постійно порушує правила, але робить це заради досягнення своєї головної мети — порятунку життя людей.

Капітан Америка
Справжнє ім’я: Стівен Роджерс

Здібності: Герой поза часом Стів Роджерс бореться за свободу в якості непохитного Капітана Америка.

Капітан Америка — живий символ свободи. Провівши багато років замороженим, легендарний та непереможний суперсолдат знову прокинувся, щоб продовжити битву за справедливість. Сироватка у  багато разів посилила його фізичні можливості та особисті якості, наділивши Капітана Америка розвиненим інтелектом, силою, спритністю і витривалістю. Його єдиною зброєю став щит у формі диска, зроблений з надміцного сплаву сталі та вібраніума.

Тор
ПОВНЕ ІМ’Я Тор Одінсон

Здібності: Могутній Бог грому Тор, гідний носити найвидатнішу зброю у всесвіті — чарівний молот Мйольнір.

Тор ніколи не перестає битися за праве діло і захищати улюблену Землю. Мйольнір тільки підсилює його можливості, роблячи його непереможним супротивником. Молот завжди повертається до Тора, ворог не може їм заволодіти, адже підняти Мйольнір може тільки той, хто гідний правити Асгардом.

Цифровий подарунок

  1. Знаходь коди
    під кришкою
  2. Реєструй коди
    на сайті
  3. ОБирай
    подарунки
* Акція діє на всій території України з 01.01.2017 р. по 31.03.2019 р. за умови наявності акційної продукції в місцях продажу. Детальні умови акції в Офіційних правилах акції
Маєш запитання? Запитати