Вітаємо
в Долині фей!

Завдяки незвичайним здібностям феї піклуються про природу і допомагають порам року змінювати один одного. Поринь у таємничий світ пригод, в якому є місце міфам, магії та чарівництву!

Знаходь коди
під кришкою
Реєструй коди на сайті
Обирай
подарунки

УЛЮБЛЕННІ
ФЕЇ ЗАВЖДИ
З ТОБОЮ

познайомся ближче!

Фауна
Фея тварин

Вона вміє розмовляти мовою тварин, птахів і комах, тому Фауна з легкістю може подружитися з будь-якою живою істотою, великою або маленькою.
Фауна — душа компанії, вона завжди зі своїми друзями та час від часу любить жартувати над ними. Подружки-феї ніколи не ображаються на неї — вони щиро люблять Фауну за веселий і бешкетний характер.

Ірідесса
Фея світла

Весела та енергійна, немов промінчик сонця, вона завжди дивиться на світ з оптимізмом. Ірідесса може з легкістю створити веселку або подарувати вогники світлячкам.
Ця фея дуже любить правила та з недовірою ставиться до тих, хто їх порушує, навіть якщо це роблять її подружки-феї. Але незважаючи ні на що, вона завжди прийде їм на допомогу.

Дінь-дінь
Фея-майстриня

Дінь відрізняється допитливим розумом і невгамовним характером. Вона може бути норовливою та імпульсивною, залишаючись при цьому милою і чарівною.
Вона дуже працьовита і проводить багато часу в своїй майстерні. Її любов пізнавати нове часто призводить до несподіваних наслідків. Дінь любить пригоди та пишається своєю колекцією зниклих речей.

Розетта
Фея садів

Вона намагається завжди виглядати ідеально і це у неї чудово виходить. Розетта красива, розумна і чудово вихована. Вона обожнює ділитися красою з усіма, хто її оточує.
Ця фея — неймовірна чистюля і модниця, тому терпіти не може бруд і погані манери. Найбільше Розетта любить червоні і рожеві сукні, немов виткані з пелюсток прекрасних квітів.

Серебряночка
Фея води

Коли ти бачиш чудові краплі ранкової роси, загадковий туман або дзвінкі струмочки — це її робота. Добра, турботлива і розуміюча, Серебряночка чудово вміє вирішувати спори та заспокоювати друзів.
Вона завжди йде за покликом свого серця. Серебряночка — невиправна оптимістка, адже з будь-якої, навіть найскладнішої ситуації, вона прагне отримати позитивний урок.

  1. Знаходь коди
    під кришкою
  2. Реєструй коди
    на сайті
  3. ОБирай
    подарунки
Маєш код? Реєструй!
Більше кодів — більше подарунків. Реєструй, накопичуй та обмінюй їх на призи!

Реєстрація

Зареєструйтеся, щоб накопичувати та обмінювати коди на подарунки.

Прізвище
Ім’я
Електронна пошта
not valid email
Телефон
Пароль
Пароль має складатися з цифр

Вхід

Телефон
 

Нагадування паролю

Телефон
ПОВЕРНУТИСЯ
В тебе поки що немає зареєстрованих кодів
В цій акції ти маєш кода
* Акція діє на всій території України з 01.01.2017 р. по 31.03.2019 р. за умови наявності акційної продукції в місцях продажу. Детальні умови акції в Офіційних правилах акції
Маєш запитання? Запитати