ЗНАЧОК
10 кодiв
Капітан Америка
Залізна людина
Халк
Грут
Ракета
Емблема «Щ.И.Т.»
Зоряний лорд
Цифровий подарунок за один код
Лише за реєстрацію бодай одного коду в тиждень гарантовано отримуй новий щотиждневий цифровий подарунок!
ТАЄМНИЦЯ ВСЕСВІТУ ПОДАРУНКІВ

Реєструй коди, щоб вiдкрити секретнi подарунки!

Збери 10 кодiв i побачиш, що для тебе приготували Вартовi Галактики.

ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ
Грут

Деревоподібний прибулець з планети Ікс. Грут довгий час був напарником Ракети. Завдяки здатності до регенерації Грут може змінювати власні розміри і пропорції, а також відновлювати своє тіло навіть з маленької гілки. У Грута є схильність до телекінетичними здібностям, які він може використовувати тільки на певних планетах з рослинними формами життя.

У лексиконі Грута є тільки фраза «Я є Грут», під якою він може мати на увазі все, що завгодно. Незважаючи на це, Ракета прекрасно розуміє все, що хоче сказати його напарник.

ГАМОРА

Остання представниця раси Зен-Хобері, Гамора була удочерена божевільним титаном Таносом і все життя готувалася стати вбивцею. Аби не допустити сприяти злу, вона зрадила свого прийомного батька і тепер використовує свої здібності, щоб допомагати слабким разом з командою «Вартові Галактики».

Гамора — справжній експерт в контактному бою, прекрасна гімнастка, яка володіє всіма видами зброї. Вона по праву заслужила звання найнебезпечнішою жінки у всесвіті. Як представниця раси Зен-Хобері, Гамора набагато сильніше і витриваліше людини.

ЗОРЯНИЙ ЛОРД

Пітер Квилл — космічний авантюрист, який живе нескінченними пригодами. Лідер команди «Вартові Галактики». Пітер Квилл родом із Землі. Маленький Пітер був викрадений бандою космічних піратів і виріс серед них, сам ставши бандитом і взявши собі псевдонім Зоряний Лорд. Харизма і унікальне почуття гумору Пітера можуть як врятувати йому життя, так і привести до нових неприємностей. Головний скарб Пітера — касетний плеєр, останній подарунок його мами. Заради нього Зоряний Лорд готовий вступити в найнебезпечніші пригоди.

РАКЕТА

За плечима кібернетично вдосконаленого єнота Ракети — відчайдушні космічні пригоди і численні порушення закону. Ракета дуже розумний, може зробити бомбу з нічого і дуже не любить, коли над ним сміються.

Об’єкт 89P13, який називає себе Ракетою, — результат експерименту з генної модифікації тварин. За словами самого Ракети, в лабораторії його розбирали і збирали заново багато разів, і це сформувало важкий характер і запальний характер героя.

* Акція діє на всій території України з 01.01.2017 р. по 31.03.2019р. за умови наявності акційної продукції в місцях продажу. Детальні умови акції в Офіційних правилах акції