ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ

Пий та грайся!
КУПУЙ
РЕЄСТРУЙ
ОТРИМУЙ
ЗНАЧОК
10 кодiв
Капітан Америка
Залізна людина
Халк
Грут
Ракета
Емблема «Щ.И.Т.»
Зоряний лорд
Цифровий подарунок за один код
Лише за реєстрацію бодай одного коду в тиждень гарантовано отримуй новий щотиждневий цифровий подарунок!
ТАЄМНИЦЯ ВСЕСВІТУ ПОДАРУНКІВ

Реєструй коди, щоб вiдкрити секретнi подарунки!

Збери 10 кодiв i побачиш, що для тебе приготували Вартовi Галактики.

ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ
Грут

Деревоподібний прибулець з планети Ікс. Грут довгий час був напарником Ракети. Завдяки здатності до регенерації Грут може змінювати власні розміри і пропорції, а також відновлювати своє тіло навіть з маленької гілки. У Грута є схильність до телекінетичними здібностям, які він може використовувати тільки на певних планетах з рослинними формами життя.

У лексиконі Грута є тільки фраза «Я є Грут», під якою він може мати на увазі все, що завгодно. Незважаючи на це, Ракета прекрасно розуміє все, що хоче сказати його напарник.

ГАМОРА

Остання представниця раси Зен-Хобері, Гамора була удочерена божевільним титаном Таносом і все життя готувалася стати вбивцею. Аби не допустити сприяти злу, вона зрадила свого прийомного батька і тепер використовує свої здібності, щоб допомагати слабким разом з командою «Вартові Галактики».

Гамора — справжній експерт в контактному бою, прекрасна гімнастка, яка володіє всіма видами зброї. Вона по праву заслужила звання найнебезпечнішою жінки у всесвіті. Як представниця раси Зен-Хобері, Гамора набагато сильніше і витриваліше людини.

ЗОРЯНИЙ ЛОРД

Пітер Квилл — космічний авантюрист, який живе нескінченними пригодами. Лідер команди «Вартові Галактики». Пітер Квилл родом із Землі. Маленький Пітер був викрадений бандою космічних піратів і виріс серед них, сам ставши бандитом і взявши собі псевдонім Зоряний Лорд. Харизма і унікальне почуття гумору Пітера можуть як врятувати йому життя, так і привести до нових неприємностей. Головний скарб Пітера — касетний плеєр, останній подарунок його мами. Заради нього Зоряний Лорд готовий вступити в найнебезпечніші пригоди.

РАКЕТА

За плечима кібернетично вдосконаленого єнота Ракети — відчайдушні космічні пригоди і численні порушення закону. Ракета дуже розумний, може зробити бомбу з нічого і дуже не любить, коли над ним сміються.

Об’єкт 89P13, який називає себе Ракетою, — результат експерименту з генної модифікації тварин. За словами самого Ракети, в лабораторії його розбирали і збирали заново багато разів, і це сформувало важкий характер і запальний характер героя.

Маєш код? Реєструй!
Більше кодів — більше подарунків. Реєструй, накопичуй та обмінюй їх на призи!

Реєстрація

Зареєструйтеся, щоб накопичувати та обмінювати коди на подарунки.

Прізвище
Ім’я
Електронна пошта
not valid email
Телефон
Пароль
Пароль має складатися з цифр

Вхід

Телефон
 

Нагадування паролю

Телефон
ПОВЕРНУТИСЯ
В тебе поки що немає зареєстрованих кодів
В цій акції ти маєш кода
* Акція діє на всій території України з 01.01.2017 р. по 31.03.2019р. за умови наявності акційної продукції в місцях продажу. Детальні умови акції в Офіційних правилах акції