Свинка Пеппа приносить рохкання і сміх усім дітлахам!

Свинка Пеппа — улюблениця дітвори і цілих сімей. Ігри зі свинкою Пеппою допоможуть вашому малюку поринути у веселощі, зробити неймовірні відкриття та навчитися правильно пити воду.

Спеціальний подарунок!

Розмальовка з пригодами усієї родини чекає на тебе. Тож завантажуй скоріше і не забудь роздрукувати.

Познайомимося з поросячим сімейством?

Свинка Пеппа

Свинка Пеппа — це мила і грайлива маленька свинка. Їй чотири роки, вона живе з мамою Свинкою, татом Свином та маленьким братиком Джорджем. Пеппа любить гратися зі своєю найкращою подружкою овечкою Сюзі, навідуватися до бабусі Свинки і дідуся Свина, а також доглядати за Джорджем. Найбільше Пеппа любить стрибати по брудним калюжам, сміючись і голосно рохкаючи.

Тато Свин

Тато Свин дуже веселий і весь час сміється, особливо коли грається з Пеппою і Джорджем. Тато Свин читає газети і хвилюється щодо поїздок в автомобілі. Він любить печиво і гарбузовий пиріг, а Пеппа дражнить його за великий круглий живіт.

Мама Свинка

Мама Свинка любить стрибати по брудним калюжам майже стільки, скільки Пеппа. Вона працює з дому на своєму комп'ютері та іноді дозволяє Пеппі з Джорджем допомогти, аж поки вони не починають лупити по клавіатурі. Вона читає карти краще, ніж Тато Свин, і дуже мудро розповідає про багато речей.

Брат Джордж

Джордж — маленький брат Пеппи. Йому 18 місяців і він любить гратися зі своєю сестрою Пеппою, навіть коли вона ним командує. Улюблена річ Джорджа — його іграшковий динозавр. Він всюди бере його з собою. Джордж ще не вміє говорити, але дуже добре може сказати: "Дино-завр!"