Браслети
для чарівних принцес

Обмінюй 10 кодів на браслет.
Обирай один із трьох браслетів, який належить саме твоїй улюбленій принцесі.

Замовлення поарунку тимчасово не доступне.
Спробуйте пізніше
Закрити повідомлення
На жаль, у Вас недостатньо кодів.
Зареєструйте код та спробуйте ще раз
Закрити повідомлення
10 кодів

КАЗКОВА ТАЄМНИЦЯ

Реєструй коди, щоб відкрити секретні подарунки!

Збери 10 кодів і побачиш, що для тебе приготували Принцеси.

Познайомся з принцесами

Белль

Ім'я Белль в перекладі з французької означає «красива» і всі жителі села, де вона живе, готові підтвердити, що ця юна особа — найпрекрасніша дівчина на світі. Однак краса не єдине, що відрізняє Белль. Найбільше на світі допитлива дівчина любить книжки, з яких дізнається про далекі країни та дивовижні пригоди.

Белль — смілива і рішуча, вона готова пожертвувати всім заради своїх близьких. Щирість і поступливий характер допомагають їй бачити добро і красу в кожному, навіть в Чудовиську.

Жасмін

Принцеса Жасмін мріє про свободу і дуже хоче побачити весь світ, але турботливий тато-султан не дозволяє їй виходити навіть за стіни палацу. Рішуча принцеса тікає на пошуки свого щастя, а випадкове знайомство з Аладіном відкриває для неї двері у світ пригод, про які вона раніше могла тільки мріяти.

Відкрита і смілива, Жасмін не боїться відстоювати свої переконання і боротися за власне щастя. Щедра принцеса піклується про благополуччя жителів Аграби, а її мудрі поради допомагають султану правити країною.

Попелюшка

Попелюшка — добра і уважна принцеса. Вона піклується про оточуючих і дружить з тваринами, які завжди приходять до неї на допомогу в скрутну хвилину.

Працьовита Попелюшка день безперервно займається роботою по дому, щоб догодити свою мачуху й зведених сестер, але вона не дозволяє сумам і негараздам взяти над нею верх. Відважна дівчина щиро вірить в чудеса і не боїться іти за своєю мрією, не дивлячись на труднощі.

Мулан

Відважна і волелюбна красуня Мулан — дочка досвідченого китайського воїна Фа Зу, від якого вона успадкувала любов до Батьківщини та бажання захищати її. Вірна ідеалам, Мулан в чоловічому вигляді відправляється на війну замість батька.

Завдяки мужності та відвазі, а також вірному супутнику — маленькому дракону Мушу, принцеса героїчно справляється з безліччю випробувань, щоб врятувати Китай, повернутися додому до рідних і, звичайно ж, знайти своє кохання.

Аріель

Аріель — молодша з семи дочок морського короля Тритона, зачарована світом людей. Допитлива русалонька проводить вільний час, досліджуючи затонулі кораблі в пошуках людських артефактів для своєї таємної колекції.

У Аріель дуже незалежний характер, тому вона часто не слухається батька і тікає з підводного палацу в поодинці або з кращим другом Флаундером та крабом Себастьяном, якому Тритон наказав стежити за своєю безтурботною донькою. Коли Аріель закохується в принца Еріка, вона проявляє наполегливість і жертвує найдорожчим, щоб бути поруч з ним.

  1. Знаходь коди
    під кришкою
  2. Реєструй коди
    на сайті
  3. ОБирай
    подарунки
* Акція діє на всій території України з 01.01.2017 р. по 31.03.2019 р. за умови наявності акційної продукції в місцях продажу. Детальні умови акції в Офіційних правилах акції
Маєш запитання? Запитати