БУДЬ СПОРТИК!

Для маленьких спортсменів ми приготували сюрприз. Реєструй коди зі спеціальних дитячих пляшечок Спортик та вигравай спортивні призи. Офіційні правила акції

Знаходь коди під етикеткою
Реєструй коди на сайті

через смс, в чатбота на фейсбук

ОБирай подарунки

щотижневий розіграш гіроскутера.

чемпіонські подарунки

Нагороди для маленьких спортсменів вже чекають — фрізбі, сумка на пояс та інтерактивна скретч-карта «100 СПРАВ СПОРТИКА». Досягайте нових вершин з Моршинською СПОРТИК!

вигравай щотижня гіроскутер

Реєструй коди, бери участь у розіграші та отримай шанс виграти наймодніший гіроскутер.

Переможці

Підтримуй гідробаланс, реєструй коди та можливо наступного тижня саме ти забереш головний приз — гіроскутер!

Валентин з донькою Софією, 2 роки

Даниїл з сином
Димитрієм, 6 років

Василій та його син Павло, 9 років

Ольга та її син Мішка, 5 років

Павло

Руслана з сином Ігорем, 2 роки

Марія з донькою Лізою, 11 років

Сергій з донькою Анастасією, 1.6 років

Євгенія з донькою Діаною, 3 роки

Олександр з сестрою Наталією

Тетяна з сином Денисом, 11 років та донькою Дарією, 16 років.

Наступний розіграш

Зустрічайте команду

Ролики чудово підійдуть для тих, хто не може довго всидіти на одному місці. Пляшка Моршинської Спортик та пара роликів будуть тримати вашого чемпіона у формі та не дадуть йому занудьгувати.

Скейтбординг — це дуже технічний вид спорту, який розвиває баланс, рівновагу та силу волі вашого чемпіона. Головне, щоб у постійних спробах втримати баланс на «дошці», ваш чемпіон не забував про власний гідробаланс.

Великий теніс — це чудовий спорт для вашого маленького чемпіона. Королівський спорт розвиває реакцію, швидкість і витривалість, а Моршинська Спортик допомагає тримати гідробаланс для найкращих результатів.

Футбол — класичний, благородний та непростий вид спорту. Це не тільки вміння довго бігати та вправлятися з м’ячем, а ще й робота у команді. Та головне, щоб після довгого матчу ваш чемпіон не забував про свій гідробаланс.

Замовити Воду
 1. Знаходь коди
  під етикеткою
 2. Реєструй коди
  на сайті

  або через смс, в чатбота на фейсбук

 3. ОБирай
  подарунки

бери участь в щотижневому розіграши гіроскутера.

Маєш код? Реєструй!
Більше кодів — більше подарунків. Реєструй, накопичуй та обмінюй їх на призи!

Реєстрація

Зареєструйтеся, щоб накопичувати та обмінювати коди на подарунки.

Прізвище
Ім’я
Електронна пошта
not valid email
Телефон
Пароль
Пароль має складатися з цифр

Вхід

Телефон
 

Нагадування паролю

Телефон
ПОВЕРНУТИСЯ
В тебе поки що немає зареєстрованих кодів
В цій акції ти маєш кода
* Акція діє по всій території України з 01.08.2018 р. по 31.10.2018 р. за умови наявності акційної продукції у місцях продажу. Детальні умови акції в Офіційних правилах акції

Акція діє на всій території України, крім АР Крим та зони проведення АТО. Шукай коди на звороті етикеток негазованої мінеральної води «Моршинська» («Спортик») ємністю 0,33 дм³ у ПЕТ-пляшках із позначкою «Акція!». Етикетку з акційним кодом необхідно зберігати до 15.11.2018 року. Детальні умови на www.promo.morshynska.ua або за телефоном гарячої лінії 0-800-508-881 з 09:00 до 20:00 щодня. Дзвінки безкоштовні з усіх номерів фіксованих та мобільних мереж операторів зв’язку України. Організатор акції: ТОВ «Акцентіка», тел.: (044) 227-76-79 (у будні з 10:00 до 18:00). Технічний партнер: ТОВ «ЛІДНАЙН», Україна, 03118, м. Київ, вул. Краматорська, 40-а, тел.: (044) 362-75-05 (у будні з 10:00 до 18:30). Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора.

Вартість SMS на номер 4300 для абонентів ПрАТ «Київстар» становить 0,94 грн, ТОВ «лайфселл» (lifecell) – 0,94 грн, ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ VODAFONE) – 0,94 грн (тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5 % від вартості послуги без урахування ПДВ). Сервіс доступний тільки для повнолітніх абонентів усіх національних GSM-операторів.

У щотижневому розіграші гіроскутеру беруть участь усі коди зареєстровані протягом тижня, що передує дню проведення розіграшу. Розіграш відбуватиметься щотижня, починаючи з 8 (восьмого) серпня 2018 р. до 1 (першого) листопада 2018 р. Дизайн гіроскутерів може відрізнятися від зображення на рекламних матеріалах. Моделі гіробордів визначає замовник акції. Зовнішній вигляд подарунків може відрізнятися від їхнього зображення на рекламних матеріалах. Кількість подарунків обмежена. Детальну інформацію щодо кількості подарунків ви можете дізнатися на www.promo.morshynska.ua.

Маєш запитання? Запитати